Firma: Studio Flagowe: Olta Concept Store

WWW: https://oltaconceptstore.eu

Adres: Kijowska 7

Kod pocztowy: 15-410

Miejscowość: Białystok

Telefon:

Dodaj Komentarz:umatora dodał komentarz 2019-04-17 14:09:44 Ocena 5

Meble w Olta Concept Store kojarzą mi się z nowoczesnym dizajnem. Jeśli chcecie się zainspirować w urządzaniu wnętrza, to zajrzyjcie na ich stronę.


O Nas:

Dzięki kilku prostym trickom można sprawić, że całe mieszkanie zacznie wyglądać zupełnie inaczej. Czasami wystarczy nawet wstawić kilka dodatków, które uczynią przestrzeń większą, przyjemniejszą i dającą więcej możliwości wypoczynku. Zainwestuj w nowoczesne meble, a Twój salon zmieni się nie do poznania. Aż sam nie będziesz mógł uwierzyć, że tak prosta zmiana może sprawić, że pomieszczenie wyglądać będzie całkowicie inaczej. Daj nowe życie pomieszczeniom w Twoim domu za pomocą prostych zmian. 

Skąd wiedzieć, jakie meble dobrze nadają się do tego, by zamieszczać je w Twoim salonie? Wejdź na stronę oltaconceptstore.eu, a tam czeka na Ciebie jedna z lepszych ofert. Meble wykonane zostały według nowoczesnego designu, który odmieni każde miejsce i uczyni je jeszcze bardziej eleganckim. Aż trudno będzie uwierzyć, że to wciąż ten sam salon po zmianie mebli. 
Zarejestrowano: 2018-07-16

Oceń Firmę:


Ocena: (0 z 0 głosów)

INNE FIRMY


Suwałki

Centrum Psychologii Stosowanej

Suwałki

Key Technika Grzewcza Zdzisław Szumiński

Wasilków

Alka Pro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością