Firma: SOL-TECH

WWW: https://sol-techbiokominki.pl/

Adres: Hetmana Żółkiewskiego 24 24

Kod pocztowy: 31-539

Miejscowość: Kraków

Telefon: 606 920 483

Dodaj Komentarz:Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


O Nas:

Uwielbiasz kominki, ale nie znosisz wokół nich sprzątać? To prawda, że tradycyjne kominki wymagają sporo zachodu, co więcej, 60 procent ciepła uzyskiwanego ze spalania drewna, wędruje do komina. Dlatego wiele osób decyduje się obecnie na niemal bezobsługowe biokominki. Mają one tę wielką zaletę, że nie trzeba dla nich budować kominów, a poza tym są przyjazne środowisku naturalnemu, gdyż efektem procesu spalania biopaliwa w nich wykorzystywanego jest para wodna i minimalna ilość CO₂. 

Pragnąc dowiedzieć się więcej na temat tego nie tak już świeżego wynalazku, warto odwiedzić stronę sklepu Sol-Tech Biokominki, w którego ofercie można znaleźć te urządzenia i do domów i do mieszkań w bloku. Praktycznie każdy może sobie pozwolić na nie, gdyż można je nabyć w naprawdę atrakcyjnej cenie. Wśród asortymentu znajdują się między innymi biokominki:

  • do zabudowy,
  • do zabudowy w meblach,
  • wiszące,
  • stojące,
  • portalowe,
  • na zewnątrz.

Są one dostępne w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach pięknie wykonane z dbałością o każdy szczegół, zatem mając nawet niewielką ilość miejsca w domu, warto o nich pomyśleć.
Zarejestrowano: 2019-07-18

Oceń Firmę:


Ocena: (0 z 0 głosów)

INNE FIRMY


Kraków

Ceram City

Nowy Sącz

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Kraków

Adwokat Maciej Rodacki