Firma: Korzystne.it Sp. z o.o.

WWW: https://korzystneit.pl/

Adres: Żmigrodzka 41

Kod pocztowy: 60-171

Miejscowość: Poznań

Telefon: 616 791 792

Dodaj Komentarz:enciof dodał komentarz 2019-03-15 15:14:34 Ocena 4

Korzystne.it to partner, który dostarczył nam markowy sprzęt komputerowy. Do tego zmieścił się w założonej przez nas specyfikacji oraz cenie.


O Nas:

Zależy Ci na zakupie naprawdę dobrego laptopa, który umożliwi Ci sprawne wykonywanie Twoich obowiązków? Masz już dość zawodnego sprzętu i dlatego teraz szukasz czegoś naprawdę porządnego? W takim razie na pewno zainteresują Cię wytrzymałe i bardzo innowacyjne laptopy Asus PRO, które doskonale nadają się do pracy w różnych warunkach. To nowoczesne urządzenia, które doskonale sprawują się zarówno w domu i biurze, jak i w terenie. Posiadają bardzo nowoczesne płyty główne, wzmocnioną obudowę oraz trwałą baterię, a także nowoczesny design. Sprawia to wszystko, że modele z tej serii są jednym z najlepszych wyborów dla każdego biznesmena, który szuka dla siebie naprawdę porządnego sprzętu. 
Laptopy Asus zarówno z serii PRO, jak i z innych, znajdziesz w internetowym sklepie Korzystne.IT w bardzo dobrych cenach, znacznie niższych niż u konkurencji. Aby się o tym przekonać, wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową korzystneit.pl i zapoznasz się dokładnie z ich ofertą.
Zarejestrowano: 2018-05-02

Oceń Firmę:


Ocena: (0 z 0 głosów)

INNE FIRMY


Kępno

APEX

Rydzyna

Ratajewski Domy Szkieletowe

Września

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"