Firma: AUTO-RUTKOWSKI

WWW: http://felgar.pl/

Adres: Os. T. Działyńskiego 1g/20

Kod pocztowy: 62-020

Miejscowość: Swarzędz

Telefon: 530 342 601

Dodaj Komentarz:sofeli dodał komentarz 2019-06-10 15:41:21 Ocena 3

Sklep na felgar.pl to przede wszystkim markowe alufelgi i akcesoria (tj. czujniki TPMS). Jeśli cenicie sobie styl i szyk to po prostu wasz samochód musi mieć właśnie takie. :)


O Nas:

Choć dla każdego właściciela auta rzeczą najważniejszą powinno być dbanie o dobry stan techniczny pojazdu, to jednak nie ma co ukrywać, że większość z nas lubi także, jeśli zewnętrznie pojazd po prostu ciekawie się prezentuje. Diametralna odmiana jego wyglądu może być dokonana między innymi poprzez wymianę obręczy kół na aluminiowe. W sklepie Felgar jest ich szeroki wybór i na pewno każdy szybko dopasuje coś do własnych potrzeb.

To oferta niezwykle rozbudowana, a do tego atrakcyjna pod kątem cenowym. Choć zamówimy tam między innymi legendarne alufelgi Viper, to jednak nie zapłacimy za nie majątku, a pomimo tego dostaniemy gwarancję ich oryginalności. Na stronie pod adresem felgar.pl można znaleźć alufelgi dosłownie do każdego auta, niezależnie od marki czy modelu. Poszukiwania są wyjątkowo proste dzięki intuicyjnej wyszukiwarce, z której pomocą można idealnie dopasować części do pojazdu.
Zarejestrowano: 2019-01-07

Oceń Firmę:


Ocena: (0 z 0 głosów)

INNE FIRMY


Kępno

APEX

Rydzyna

Ratajewski Domy Szkieletowe

Września

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"